Avem 63 vizitatori și nici un membru online

Vineri 20 Octombrie 2017

6In data de 7 decembrie, departamentul SKDUN din cadrul Federatiei Romane de Arte Martiale, isi va evidentia cei mai buni sportivi din anul 2012, in cadrul Galei Sportivul anului 2012. Clasamentul a fost intocmit numai pentru centurile maro - negre pentru categoriile de varsta ( copii ,cadeti , juniori , tineret si seniori ). Punctajul a fost alcatuit in baza rezultatelor obtinute de sportivi la Campionatul Mondial , European , Campionatul national si Campionatul National Echipe .

Clasamente individuale

Copii 1

Fete
1    Luiceanu Ana (CSO Voluntari)
2    Parauta Andreea (Sakura)
3    Iordache Almira (Fudokan Timisoara)
4    Comarniceanu Cristina (Sakura)

Baieti
1    Dumitrescu Adrian (Sonkeifree)
2    Balan Robert (Sonkeifree)
3    Danciu Lucian (Sakura)
4    Iordache Tiberiu (CSO Voluntari)
5    Corbu Iacob (Aiko Campina)

Copii 2

Fete
1    Coliba Iulia (Aiko Shin)
2    Vlad Sara (Aiko Bucuresti)
3    Cercelaru Alice (Sawaki)
4    Ionita Alexandra (CSO Voluntari)
5    Florea Iulia (Dinamic Bucuresti)
6    Abriham Amalia (BFKS Carei)
7    Rascanu Madalina (Sawaki)
8    Flora Fruzsina (Phoenix)
9    Neagoe Bianca (Sakura)

Baieti
1    Pelisanu Alin (Aiko Bucuresti)
2    Roman Andrei (Aiko Bucuresti)
3    Badiceanu Costin (Aiko Campina)
4    Fatu Danut (Aiko Bucuresti)
5    Ghiteanu Andrei (Aiko Campina)
6    Guinea Alexandru (Aiko Bucuresti)
7    Badea Eduard Catalin (Dojo-Casa Panciu)
8    Chiriac Antonio (Aiko Campina)
9    Vulcan Razvan (Sawaki)
10    Crucianu Eduard (Kazumi)


Cadeti

Fete
1    Anghelenici Laura (Dojo-Casa Panciu Bucuresti)
2    Novitchi Miruna (Aiko Campina)
3    Seitz Adina (JKA Romania Brasov)
4    Arginteanu Andreea (CSM Focsani 2020)
5    Neacsu Andreea (CSO Voluntari)
6    Neacsu Nicoleta (CSO Voluntari)
7    Surugiu Cristina (Kazumi Focsani)
8    Rogojinaru Alexandra (CS Unirea Focsani)
9    Ernyi Kinga-Eniko (Karate Do BFKS Carei)
10    Sebo Diana (Fudokan Timisoara)

Baieti
1    Cioarec Marius (Dojo-Casa Panciu Bucuresti)
2    Bartincki Attila (Karate Do BFKS Carei)
3    Damian Mario (Aiko Bucuresti)
4    Neagu Cosmin (SCM Bacau)
5    Alpreotesei Bogdan (CSM Focsani 2014)
6    Foday Andrei (Dojo-Casa Panciu Bucuresti)
7    Popescu Radu (Conpet Petrolul Ploiesti)
8    Dumitrache Roberto (Aiko Shin Bucuresti)
9    Ionascu Andrei (CSS Medgidia)
10    Oancea Sebastian (Dinamic Constanta)
10    Panciu George (CSM Focsani 2027)
10    Grigore Vlad (Aiko Bucuresti)
10    Adascalu Eduard (Aiko Shin Bucuresti)


Juniori

Fete
1    Dragan Alexandra (Dojo-Casa Panciu Bucuresti)
2    Margas Andreea (CS Dan Botezatu Bacau)
3    Strompl Teodora (SCM Bacau)
4    Miliu Malina (Dinamic Constanta)
5    Nechita Georgiana (CS Sawaki)
6    Oprescu Alexandra (Ateneu Resita)
7    Bucataru Alexandra (CSM Onesti)
8    Matei Maria (Dojo-Casa Panciu Bucuresti)
9    Morcov Alexandra (Stiinta Bacau)
10    Andrei Denisa (SCM Bacau)
10    Flora Beatrix (Phoenix Sacuieni)
10    Tila Aurelia (CSS Medgidia)
10    Tamas Madalina (CSM Onesti)

Baieti
1    Palma Alexandru (Stiinta Bacau)
2    Dumitrescu Andrei (Dojo-Casa Panciu Bucuresti)
3    Schein Alexandru (Fudokan Timisoara)
4    Creta Marius (Conpet Petrolul Ploiesti)
5    Popescu Cristian (Stiinta Bacau)
6    Necula Stefan (Aiko Bucuresti)
7    Bacs Mate (Karate Do BFKS Carei)
8    Mazere Ady (Stiinta Bacau)
9    Sacasanu George (Dojo-Casa Panciu Bucuresti)
10    Moga Sergiu (Fudokan Sebes)
10    Anitei Rares (Stiinta Bacau)
10    Nitu Sergiu (Aiko Campina)
10    Tarhon Madalin (CS Sawaki)


Tineret

Fete
1    Rasiu Ana (Dinamo Bucuresti)
2    Ene Ioana (Dinamo Bucuresti)
3    Ciosu Elena (Stiinta Bacau)
4    Beldeanu Sabina (Conpet Petrolul Ploiesti)
5    Panfil Madalina (Stiinta Bacau)
6    Silianu Cristina (SCM Bacau)
7    Omer Leida (CSS Medgidia)
8    Timpu Ana (CS Dan Botezatu Bacau)
9    Shariat Madalina (SCM Bacau)
10    Draghici Diana (Dinamic Constanta)
10    Novitchi Andra (Aiko Campina)
10    Patru Alexandra (Dinamo Bucuresti)

Baieti
1    Achite Adrian (Dinamo Bucuresti)
2    Voicu Marian (SCM Bacau)
3    Hoborici Alexandru (Stiinta Bacau)
4    Nica Dor Alexandru (Stiinta Bacau)
5    Burtan Sorin Alexandru (Kanazawa Alexandria)
6    Sitaru Cristian (SCM Bacau)
7    Ursu Paul (Stiinta Bacau)
8    Lacraru Alexandru (Aiko Bucuresti)
9    Dumitru Alexandru (CS Sawaki)
10    Dragoi Andrei (SCM Bacau)
10    Ilie Andrei (SCM Bacau)
10    Paduroiu Mihai (Aiko Bucuresti)


Seniori

Fete
1    Tinca Georgiana (Dinamo Bucuresti)
2    Stanciu Mihaela (Dinamo Bucuresti)
3    Bucur Loredana (Dinamo Bucuresti)
4    Mihalache Ioana (Dinamo Bucuresti)
5    Micu Veronica (Dinamo Bucuresti)
6    Belei Adelina (Dinamo Bucuresti)
7    Ciuperca Alexandra (Stiinta Bacau)
8    Patru Alina (Dinamo Bucuresti)
9    Luput Timea (Karate Do BFKS Carei)
10    Chiper Rodica (Stiinta Bacau)

Baieti
1    Todiras Radu (Dinamo Bucuresti)
2    Lipianu Bogdan (Dinamo Bucuresti)
3    Cheles Iulian (Dinamo Bucuresti)
4    Circiu Sorin (Dinamo Bucuresti)
5    Fusaru Daniel (Dinamo Bucuresti)
6    Cheles Claudiu (Dinamo Bucuresti)
7    Bidina Andrei (Dinamo Bucuresti)
8    Giurgea Robert (Stiinta Bacau)
9    Caseru Ionut (CS Dan Botezatu Bacau)
10    Aparece Fanica (CSM Focsani 2017)
10    Stoica Ionut (Dinamo Bucuresti)
10    Zaharescu Claudiu (CS Unirea Focsani)
10    Radu Mihai (Dinamo Bucuresti)
10    Tanase Silvestru (Dinamic Bucuresti)


Veterani

1    Viziteu Dorin (Sawaki Navodari)
2    Moldoveanu Alin (Aiko Campina)
3    Guba Iosif (Phoenix Sacuieni)
4    Ganea Ionel (Kanazawa Alexandria)

Publicitate